Наші послуги

Корпоративний брендинг

     Ім'я, слоган, логотип, колорит, веб-інтерфейс - все це елементи, які допомагають підтримувати корпоративний стиль. У Вашого бізнесу повинен бути унікальний корпоративний стиль! Бізнес-концепція стратегії підприємства повинна бути образно-впізнаваною. Ми можемо створити фірмовий стиль для Вашого бізнесу, що дозволяє перевершити Ваших конкурентів.
      Ми досліджуємо Ваші цілі і переваги з усіх точок зору.
      Ми підкреслимо візуально те, що по-справжньому важливо (після підведення підсумків і визначення цілей). Ми надамо Вам результати робіт, в яких буде враховано Вашу думку та втілені в життя Ваші бажання.
      Ми віримо в успіх! І ми працюємо до тих пір, поки Вам все сподобається - саме тому Ви будете задоволені на всі 100%!

Веб дизайн

     ПРОСТОТА НАВІГАЦІЇ
     ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ
     МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ

     Що таке хороший веб-дизайн? Відповідь на це запитання Наші замовники дають самі. Ми тільки можемо дати рекомендації. Extra.ua розглядає наших замовників як наших партнерів. При плідному партнерстві і досягаються найкращі результати. Ми завжди думаємо про відвідувачів наших сайтів! Наш підхід до дизайну простий: інформація і дизайн повинні бути тісно пов'язані, і чим простіше - тим краще! 

     - Антуан де Сент-Екзюпері: Совершенство достигается не тогда, когда нечего больше добавить, но когда нечего больше отнять. (Земля людей)

Розробка сайту

     Сайт надає Вам:

     Цілодобову локальну і глобальну доступність. Економічно ефективний безмежний маркетинг. Зв'язок і взаємодія в реальному часі.
     Коли ми працюємо над Вашим сайтом ми сподіваємося, що будемо пишатися результатами виконаної роботи. Він повинен відповідати не тільки Вашим вимогам, але і нашим власним стандартам якості. Таким як крос-браузерна сумісність, відповідність коду, контроль якості, і багато іншого.
     Отже, Ви можете переглянути наше портфоліо і прийняти рішення!

Модернізація сайту

     Досить часто у замовників виникає необхідність у розвитку або модернізації своєї присутності в мережі.

     Ми неодмінно займемося поставленим Вами завданням. Необхідно враховувати, що буде краще, якщо роботу з розвитку проекту буде проводити первинний його розробник. Часом витрати часу на вивчення готового коду перевершують ті, які можна було б витратити на підготовку проекту з нуля. У будь-якому випадку - наші принципи відкритості дозволяють нам викласти замовнику суть прийнятих рішень, і надалі діяти узгоджено.

Просування в мережі

     Ми можемо оптимізувати Ваш сайт для всіх основних пошукових систем.

     Пошукова оптимізація сайтів заснована на розумінні алгоритмів ранжирування пошукових систем і соціальних мереж - тих запитів, які користувачі вводять в пошуковий рядок.
     Стратегічний розвиток - мінімум зусиль при максимальному ефекті.
     Внутрішня оптимізація - що заважає сайту бути в лідерах?
     Зовнішня оптимізація - підвищення репутації сайту в очах пошукових систем.
     Підтримка результатів оптимізації - мало вийти нагору, важливо там утриматися.

Запитання та відповіді

Яка вартість ваших послуг і порядок розрахунків?

Ціни на послуги ExtraUa прості і прозорі. Нижче ми описали звичайний порядок для всіх типів проектів на основі наших стандартних бізнес-процесів. Ми поважаємо наших клієнтів, гроші і час, тому ми не беремо оплату за кількість розділів, ні за розмір компанії. Все в наших пакетах - будь ласка, дивіться. Якщо Вам необхідно уточнити потреби, просто дайте нам знати. Ми будемо раді Вам допомогти!

А яка політика оплати?

Для всіх проектів: на початку роботи - 50%. Перед створенням програмного коду - 25%, після запуску готового проекту - решта 25%. Іноді нам пропонують виконати роботу до оплати. Будь ласка, зверніть увагу, що це неможливо. Якщо Вам цікаво - ми можемо пояснити причину. Що стосується способів оплати - вони різноманітні. Ми приймаємо кредитні картки, готівкові кошти та банківські перекази. Ми будемо раді Вам допомогти!

Чи надаєте ви хостинг? Чи можу я розмістити зроблений вами сайт на іншому хостингу?

Це цілком можливо, звичайно так. Нам подобається грати чесно тому, як тільки наша робота виконана ви можете розмістити Ваш вихідний код там, де краще для Вас. Хостинг? Звичайно так! Тим не менш це тільки для клієнтів, які замовляють у нас розробку або модифікацію своїх сайтів. Ми не надаємо "чистих" послуг хостингу і все ж ми, безумовно, можемо направити Вас або допомогти налаштувати Ваш хостинг, облікові записи електронної пошти, баз даних і т.д.

Які послуги ви пропонуєте?

Ось список наших послуг: Створення Бренду. Веб дизайн. Дизайн логотипу. Пошукова оптимізація. Консультації та допомога. Для отримання більш розгорнутої інформації відвідайте сторінку ПОСЛУГИ.

А якщо мені необхідно модифікувати або змінити сайт, зроблений в іншій фірмі?

Так ми працюємо над сайтами, розробленими конкурентами. Однак така робота потребує значно більше часу і сил.

Мені важко визначитися з власними побажаннями. Чи можете ви мені в цьому допомогти?

Звичайно, так, ми допоможемо Вам і це буде абсолютно безкоштовно! Напишіть нам і ми будемо раді стати Вам корисними.

Де можна побачити зразки Ваших робіт?

Ми пропонуємо Вам подивитися сторінку порфоліо ExtraUa. Таким чином Ви зможете скласти свою думку про наші роботи...

Які технології ви використовуєте?

Ми використовуємо технології з відкритим вихідним кодом. Специфічні технології це - HTML, PHP, MySQL etc. Ми використовуємо вільно доступні системи управління контентом з відкритим вихідним кодом. У випадку, якщо ми відчуваємо, що не зможемо виконати замовлення - ми відразу ж Вас про це повідомимо! Етичність, Якість та Прозорість рухають наш бізнес!

Чи проводите ви пошукову оптимізацію сайтів?

Від самого початку усі наші сайти включають безкоштовну базову пошукову оптимізацію. Ми також виконуємо розгорнуту пошукову оптимізацію. Для розширеної пошукової оптимізації ми використовуємо додаткові кошти з урахуванням цільових ключових слів, поточного стану коду сайту, etc. Звертайтеся - ми з радістю пояснимо деталі!

Чи укладаєте ви договір на виконання робіт?

Так, звичайно. Це робить наш бізнес прозорим, безпечним і організованим. З кожним проектом ми завжди пропонуємо: детальну пропозицію про результати, обсяги робіт, затрати часу і коштів. Рахунок. Угода про нерозголошення. Строки та умови. Графік робіт.

Не знайшли відповідей на запитання?

У разі, якщо ви не знайшли відповіді тут або у вас є ще питання, щоб запитати, будь ласка, не соромтеся, напишіть нам повідомлення, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Зв'язатися з нами
{_adds}}